Followers

spam

Wszelki SPAM w postaci informacji o nowych postach, zaproszeniach na inne blogi etc., etc., proszę o zostawienie pod tym postem; w innych miejscach będzie on ignorowany.

106 komentarzy:

 1. Koperta z pieczątką ZUS, PIS i USC.

  Z głębin R'lyeh macha do Was macką sam Wyelki Cthulhu! Z przyczyn technicznych, a ode mnie niezależnych (te paskudne gwiazdy, tfu, tfu!!!) ja sam nie mogę Was zje... zmackać, ale oto głoszę rozwiązanie wszystkich problemów! Ocenialnia Tako rzecze Cthulhu, prowadzona przez moich zaufanych Przedwiecznych!

  Ocenialnia Tako rzecze Cthulhu (pomackamy.blogspot.com) zaprasza każdego spragnionego porządnej, wyczerpującej oceny!

  OdpowiedzUsuń
 2. http://wbrewwszystkim.blogspot.com/ zapraszam ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeślibyś była zainteresowana to wstawiłam nowy rozdział.
  malfoy-issue.blogspot.com
  ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam, z tej strony Cavalla. Postanowiłam stopniowo przenosić poprawioną treść moich opowiadań na jednego bloga. Gorąco zapraszam :
  http://serce-krysztalu.blogspot.com. Wkrótce znajdziesz tu fanfiction potterowskie, miniaturki, a także opowiadania o tematyce fantastycznej.

  OdpowiedzUsuń
 5. Autorka z góry przeprasza za SPAM.
  Zapraszam na bloga z opowiadaniem YAOI. (związek mężczyzna-mężczyzna) Będą zawarte tam sceny erotyczne, dlatego jeśli ktoś nie lubi takich rzeczy, szczerze przepraszam.
  Historie opowiadające o miłości... zakazanej miłości dwóch mężczyzn. Opowiada o ich poznaniu, pasji, miłości... wszystko jest jednak oparte na końcu. Oneshot, twoshot... Zobaczymy!

  Link:
  http://big-yaoi-love.blogspot.com/

  ` Sadie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ginevra Weasley wiedzie całkiem normalne, uporządkowane życie - z powodzeniem udaje jej się łączyć obejmowanie posady w Ministerstwie z byciem wzorową matką. Pewnego razu Ginny jest świadkiem niezwykle szokującego wydarzenia, zmieniającego jej spokojną rzeczywistość, w której się do tej pory obracała. Wystarczyła jedna podsłuchana rozmowa, by wplątać się w sieć tajemniczych morderstw, których ofiarami padają dzieci czarodziejów. 
  Kto i w jakim celu zabija niewinne dzieci? Dlaczego rudowłosa jest jedyną osobą, która jest w stanie zobaczyć zamkniętego za tajemniczą barierą, Dracona Malfoya, który usłyszał coś, czego nie powinien? Co jest powodem tego, iż sprawca masowych mordów okrada swoje ofiary z twarzy? Kim będzie jego następna ofiara?
  ZAPRASZAM NA NOWY BLOG http://pojmane-twarze.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Harry Potter zostaje pokonany przez Voldemorta. Jego przyjaciele i inni, którzy nie chcieli przejść na stronę Czarnego Pana zostają zesłani do Azkabanu i czekają na proces. Mugole giną w brutalnym sposób. Zło triumfuje. A Czarna Magia szerzy się po świecie. Czy może być gorzej? Niestety tak.

  Tim Murray rozpoczyna siódmy rok nauki w Hogwarcie. Jednak kilka dni wcześniej, trafia przypadkiem na ulicę Śmiertelnego Nokturnu. Tam otrzymuje od nieznajomego mężczyzny prezent. Jest nim lusterko, które na pierwszy rzut oka wygląda całkowicie normalne. Jednak po pewnym czasie, lusterko odkrywa przed nim swoją tajemnicę.

  Czy istnieją dwa światy, nasz i alternatywny? Kim jest i co ma wspólnego z Timem, mężczyzna który siedzi w Azkabanie? Czy Tim uchroni świat przed złem, a może wręcz przeciwnie? Czym są pieczęcie magii i dlaczego są takie ważne dla obu stron? Oraz czy kolejna wojna dobra ze złem wisi w powietrzu? Tego i nie tylko dowiesz się na http://pieczecie--magii.blogspot.com/. Zapraszam.

  OdpowiedzUsuń
 8. Przeciętna jedynaczka pochodząca z magicznej rodziny, a mieszkająca wśród mugolskiej społeczności. Córeczka tatusia, który dla niej stoczyłby walkę z nieżyjącym już Voldemortem. Córeczka mamusi, która usypiała ją opowieściami o Nicolasie Flamelu. Najlepsza przyjaciółka mugolskiej sąsiadki, która dzięki niej poczuła zapach magii. W końcu otrzymuje upragniony list z Hogwartu. Tylko, że wówczas jej życie wywraca się do góry nogami. Nic nie jest takie jak przedtem. Ale jedenastolatka nie ma wyboru, musi sobie jakoś poradzić z przeciwnościami losu i ukrywanymi przed nią tajemnicami.

  Serdecznie zapraszam do starego opowiadania w całkiem nowej odsłonie riddiculusns

  Pozdrawiam, Nika

  OdpowiedzUsuń
 9. [Autorka z góry przeprasza za SPAM]
  Zapraszam na mojego nowego bloga z opowiadaniem!
  Link:
  http://feel-myself.blogspot.com/
  Opis:
  Ona - bogata, delikatna, ma wszystko na skinięcie palca. Córka biznesmena, mieszkająca w Wielkiej Brytanii, z polskimi korzeniami - po matce. Chce wrócić do Polski, do swojej kochanej rodzinnej wioski, w województwie dolnośląskim.
  On - tajemniczy, przystojny, o czarującym uśmiechu i zabierającym dech w piersiach wzroku. Ma marzenie, które chce spełnić.
  Znali się od dziecka, póki Gabriela nie straciła matki i nie wyjechała do Londynu. Obiecali sobie, że zawsze będą siebie pamiętać. Kiedy dochodzi do ich ponownego spotkania, okazuje się, że złożona przysięga jest nieaktualna. Zapomniał...
  To on - Wojtek Kondrat - ratuje ją, gdy o mało nie potrącił ją samochód, od tej chwili dziewczyna chce się do niego zbliżyć. Wszystkie wspomnienia jakie dzielili razem - postanowiła odzyskać. Dzieli ich dużo, a łączy wiele... wspólne marzenia i pasja.

  ` Pozdrawiam Sadie.

  OdpowiedzUsuń
 10. Przyjaźń damsko-męska. Trudna relacja oparta na całkowitym zaufaniu, wsparciu i oddaniu. Silniejsza niż nie jeden związek. Fred i Mallory znają się od dziecka. Ich pokręcony kontakt intryguje wszystkich dookoła. Co właściwie ich łączy?
  Pozdrawiam i zapraszam!
  www.mallory.blogujaca.pl

  OdpowiedzUsuń
 11. Koperta z pieczątką ZUS, PIS i USC.

  Z głębin R'lyeh macha do Was macką sam Wyelki Cthulhu! Z przyczyn technicznych, a ode mnie niezależnych (te paskudne gwiazdy, tfu, tfu!!!) ja sam nie mogę Was zje... zmackać, ale oto głoszę rozwiązanie wszystkich problemów! Ocenialnia Tako rzecze Cthulhu, prowadzona przez moich zaufanych Przedwiecznych!

  Ocenialnia Tako rzecze Cthulhu (pomackamy.blogspot.com) zaprasza każdego spragnionego porządnej, wyczerpującej oceny!

  OdpowiedzUsuń
 12. Już jako mała dziewczynka przejawiałam parapsychiczne zdolności. Tylko, że wtedy nie zdawałam sobie z tego sprawy, że to coś normalnego. Byłam przerażona. Musiałam przenieść się do nowej szkoły, gdzie — o zgrozo! nie znałam nikogo. Jednak najbardziej przerażał mnie fakt, iż nie ma ze mną mojego przyjaciela Kurta. Już pierwszego dnia zaprzyjaźniłam się z dwoma dziewczynami: Jul, która nigdy nie ma w co się ubrać oraz Quin, piękną blondynką o długich nogach i łapaczką męskich serc. Oczywiście nie byłabym sobą, gdybym nie narobiła sobie wrogów, przez których wpadłam w niezłe tarapaty. Kilkakrotnie moje życie widniało pod znakiem zapytania. Ale dlaczego? Kto ciągle mnie prześladuje? Jak to się skończy? Czy znajdę prawdziwą miłość, o której zawsze marzyłam?
  Cześć! Jestem Lily Evans i jestem czarownicą. Moją historię poznasz: http://l-e---j-p.blogspot.com/
  Zapraszamy :) xx

  OdpowiedzUsuń
 13. Jest to mój pierwszy blog i byłoby miło jakbyś wpadła :)

  Miłość spotyka każdego z nas, jednego szybciej, drugiego wolniej, jest czymś niepojętym-dla każdego jest czymś innym. Ulica Long Acre-ulica jak ulica, prawie niczym nie różniąca się od innych. Jednak w jednym z domów mieszka dwudziestoczteroletnia dziewczyna. Inna od wszystkich, nie ma tego czego chce. Musi ciężko pracować, aby coś osiągnąć. Pomagają jej rodzice, którzy dla dobra córki wyjechali za granicę do pracy, aby pomóc swojemu jedynemu dziecku. Jeśli chcesz dowiedzieć się jakie przygody spotkają Alex to serdecznie zapraszam!

  http://melodie-serc.blogspot.com/
  Pozdrawiam Amy ;)

  OdpowiedzUsuń
 14. [Spam]

  zapraszam na moje opowiadania :)

  http://independent-secrets.blogspot.com/
  Rachel jest nastolatką, która ma prawie wszystko, czego może chcieć dziewczyna w jej wieku. Kochającą matkę, przyjaciółki, pieniądze i wiele, wiele innych. Jednak powoli zaczyna tracić wszystko po kolei. Jak potoczą się jej losy? Czy Rachel się zmieni? A może pozna nowych ludzi i zazna w końcu prawdziwej miłości?

  http://dont-losecontrol.blogspot.com/
  Vanessa to niewyróżniająca się z tłumu dziewczyna. Pilna uczennica, która nie wymaga wiele. Niestety, ma niską samoocenę i nienawidzi swojego życia. Czy uszczęśliwi ją nowo poznany chłopak? Czy wprowadzi ją w jeszcze mroczniejszą stronę?

  OdpowiedzUsuń
 15. Nominuję Cię do Liebster Award ;)

  http://melodie-serc.blogspot.com/
  Pozdrawiam Amy :)

  OdpowiedzUsuń
 16. [SPAM]
  Jest rok 1976.Trwają ferie zimowe, a w Hogwarcie zostało tylko pięcioro uczniów. James Potter, Syriusz Black, Remus Lupin, Peter Pettigrew i Lily Evans.Zapowiadał się tydzień wolny od nauki, sprawdzianów i kartkówek.
  Pewnego popołudnia Lily znajduje pudełko z siedmioma książkami. Zaintrygowana ich tytułami zabiera je do Pokoju Wspólnego Gryfonów i pokazuje huncwotom. Ciekawość przebija rozsądek. Zaczynają czytać.
  http://unforgettable-week-marauders-and-lily.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 17. Inni.
  Całkiem nie podobni, drastycznie różni.
  Ich losy nigdy nie miały się spleść.
  Ich historia miała nie powstać.
  Ale los zmienił zdanie.
  Niespodziewanie przekreślił wszystko to co było oczywiste.
  Jedna noc połączyła ich węzłem, którego nie mogli rozplątać, zerwać, czy przeciąć.
  Bo pojawiła się istota, która zaczęła dla nich znaczyć więcej, niż oni sami.
  Nie mogli cofnąć czasu.
  Nie chcieli tego.
  Ale czy będę potrafili razem dla kogoś żyć?
  Czy połączy ich uczucie, które przezwycięży wszystkie podziały?
  Gdzieś niesamowicie głęboko, na samym dnie ich serc ono już kiełkuje.
  Wystarczy pozwolić mu rosnąć.

  naprzeciw-siebie.blogspot.com

  [przepraszam za spam]

  OdpowiedzUsuń
 18. Zapraszam na kolejny rozdział:http://melodie-serc.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 19. Witaj.
  Jesteśmy pełną sił i chęci ocenialnią, w skład której wchodzą doświadczone oceniające, zaznajomione zarówno z meandrami polszczyzny, jak i z kanonem świata wykreowanego przez Rowling. Chcesz poznać nasze zdanie o Twoim tekście? Zgłoś się już dziś, gwarantujemy szczerość i konstruktywną krytykę.
  Pozdrawiamy
  Załoga Szlafroka Śmierciożercy
  http://szlafrok-smierciozercy.mylog.pl/

  OdpowiedzUsuń
 20. Inni.
  Całkiem nie podobni, drastycznie różni.
  Ich losy nigdy nie miały się spleść.
  Ich historia miała nie powstać.
  Ale los zmienił zdanie.
  Niespodziewanie przekreślił wszystko to co było oczywiste.
  Jedna noc połączyła ich węzłem, którego nie mogli rozplątać, zerwać, czy przeciąć.
  Bo pojawiła się istota, która zaczęła dla nich znaczyć więcej, niż oni sami.
  Nie mogli cofnąć czasu.
  Nie chcieli tego.
  Ale czy będę potrafili razem dla kogoś żyć?
  Czy połączy ich uczucie, które przezwycięży wszystkie podziały?
  Gdzieś niesamowicie głęboko, na samym dnie ich serc ono już kiełkuje.
  Wystarczy pozwolić mu rosnąć.

  Zapraszam na wyjątkowe Dramione:
  naprzeciw-siebie.blogspot.com

  [przepraszam za spam]

  OdpowiedzUsuń
 21. Powróćmy do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie, gdzie Huncwoci nie dają nikomu spokoju. Zastanawiacie się, kto to taki? Już wyjaśniam. To czwórka przyjaciół mających w poważaniu zasady szkoły. Rzucają na wszystkich zaklęcia i uroki nikomu nie odpuszczając psikusów. Karani za swoje wybryki wydają się tym nie przejmować. Wśród tego zacnego grona jest pewien chłopak, którego historię pragnę wam nieco przybliżyć. Chłopak, który zwie się Syriusz Black.

  Choć wiem, że opis może nie zachęcać, a wewnętrzne przekonanie, iż moja historia wydaje się być podobna do tysiąca innych - pragnę zaprosić Cię na: http://historia-syriusza-blacka.blogspot.com/
  A nóż widelec zaskoczę Cię czymś, czym nie zaskoczyły dotychczas czytane blogi? :)

  OdpowiedzUsuń
 22. SRE to Strategic Response Espana, czyli Jednostka Szybkiego Reagowania. Nie wszyscy członkowie drużyny pierwszej są zachwyceni nowym negocjatorem. Jest nim Claudia Williams, która niekiedy ma inne zdanie, stawia na ryzyko i broni swojego jak lwica. Jest niezależna, wymagająca i czasami korzysta z kompromisów. Jak się potoczą jej losy w SRE? Czy w końcu będzie szczęśliwa? Czy przełamie swój strach? Czy złamie swoje zasady i zaryzykuje?
  Zapraszam serdecznie,
  http://perfecto-para-respirar-cero-gravedad.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 23. Hejka ;3
  Dopiero niedawno założyłam bloga, ale już mogę zapewnić, że jest wyjątkowy c; Dlaczego? Piszę Dramione z perspektywy Draco. Nie spotkałam się jeszcze z takim opowiadaniem, więc postanowiłam takie napisać :3 Zapraszam na www.malfoysdiary.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 24. Kilka setek lat temu wybuchła wojna pomiędzy Królestwem Żywiołów, a Królestwem Cienia. Bitwa trwała kilkanaście lat, w czasie której zginęła jedna z czarownic Narodu Żywiołów - Oriana. W tym samym dniu wiedźma ze strony Cienia poleciła jednemu z wojowników zadanie polegające na dopilnowaniu, aby wnuczka Oriany nie dowiedziała się o swoim pochodzeniu, aż do dnia swojej śmierci. Oprócz zadania, Noemi wręcza wojownikowi zakazaną księgę. Mężczyzna wiedząc iż jest jej czegoś winien postanawia złożyć przysięgę, że jeśli nie wykona zadania zostanie przeklęty i klątwa ześle na niego ciężką chorobę. Czy uda mu się wykonać zadanie? Czy odnajdzie dziewczynę i dopilnuje, aby nigdy nie poznała prawdy?
  www.zakazana-księga.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 25. Wokół jeszcze do niedawna zwyczajnej Nikoli pojawia się coraz więcej dziwnych i niezwykłych rzeczy... Tylko dlaczego? Z jakiego powodu przedmioty, których dotknie dziewczyna, spalają się, a jej oczy zmieniają kolor?
  Skądś wie, że aby dowiedzieć się, kim jest, musi znaleźć tajemniczego mężczyznę, którego, z niewiadomych przyczyn, narysowała na kartce wyrwanej z zeszytu... Czy jej się uda?
  http://siostra-czarownika.blogspot.com/
  Przepraszam Cię za spam. Wiem, że on umie człowieka zirytować, ale dopiero zaczynam i chciałabym trochę rozpromować swojego bloga. Będę wdzięczna za pozostawienie komentarza z opinią i, jeśli opowiadanie Ci się spodoba, obserwowanie go.

  OdpowiedzUsuń
 26. http://love-me-and-hate.blogspot.com/
  Zapraszam na historię pewnej dziewczyny, której życie zmieniło się pod wpływem jednej nie właściwej decyzji. Jak to się stało? Co było głównym czynnikiem? Dowiesz się odwiedzając mojego bloga.
  ` Ro.

  OdpowiedzUsuń
 27. Człowiek, aby uratować własne życie, a przede wszystkim życie swoich bliskich jest w stanie zrobić absolutnie wszystko. Życie nigdy nie rozpieszczało Isabelli Coleman. Odkąd pamięta chodziła po własnych, świeżo wydeptanych ścieżkach. Dokąd tym razem ją powiodą?
  Zapraszam serdecznie,
  http://ktora-droge-wybrac.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 28. Sex drugs and rock 'n' roll oraz dramatyczna ucieczka przed ciemnymi stronami życia na krawędzi. Erin, od zawsze żyjąca w cieniu despotycznego męża, pragnąc uwolnić się od niego wpada wprost w objęcia nałogu. Zdesperowana kobieta szuka rozwiązań, które pomogą jej odzyskać utracony spokój. Czy zdoła uratować swoje małżeństwo i przede wszystkim, ocalić własne życie?
  Pozdrawiam i serdecznie zapraszam!
  www.breakthruu.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 29. W świecie magii nastały mroczne czasy. Po śmierci Dumbledore'a nikt nie może czuć się bezpiecznie. Nawet ty. Za każdym zakrętem może czaić się śmierciożerca. Uważaj, możesz dostać Avadą w plecy.
  Ellie Sullivan, przyjaciółka Wybrańca, przez nieoczekiwany bieg wydarzeń musiała odłączyć się od przyjaciół. Pojechała do Hogwartu, by rozpocząć swój ostatni rok w szkole. Nie spodziewała się, że zamek został opanowany przez śmierciożerców. Wydaje się, że nikt nie może z tym nic zrobić. Nawet nauczyciele, którzy pochowali głowy w piasek. Grupka uczniów ma dosyć tyranii, jaka panuje w miejscu, które miało być ich drugim domem. Chcą rozpocząć walkę z siłami Voldemorta, ale czy im się to uda?
  oddech-dementora.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 30. Czyny pozostają czynami. Za wszystkie musimy odpowiedzieć, lecz nie zawsze są one słuszne. Sprawiedliwość jest jak prawo, niezwykle skomplikowane. Każdy z nas może obrócić prawo na swoją korzyść. Losy Ashley Whitford nigdy nie należały do prostych.
  Zacznij śledzić jej losy, zaobserwuj bloga i bądź na bieżąco.
  Zapraszam serdecznie,
  http://promises-and-crimes.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 31. Czyny pozostają czynami. Za wszystkie musimy odpowiedzieć, lecz nie zawsze są one słuszne. Sprawiedliwość jest jak prawo, niezwykle skomplikowane. Każdy z nas może obrócić prawo na swoją korzyść. Losy Ashley Whitford nigdy nie należały do prostych.
  Zacznij śledzić jej losy, zaobserwuj bloga i bądź na bieżąco.
  Zapraszam serdecznie,
  http://promises-and-crimes.blogspot.com/


  Ile cierpienia może znieść człowiek? Bardzo wiele dopóki chce żyć. Dopóki wierzy, że jest w stanie się wybić. Jednak marzenia a rzeczywistość to dwie różne skrajnie sprawy. Z jednej strony nienawidzę być tak zwana szara, niewidzialna dla innych. Uwielbiałam być w centrum zainteresowania, wyróżniać się. Lubiłam, kiedy ludzie o mnie mówili. Po okropnych przeżyciach mój charakter wykształtował się. Wiele czynników spowodowało, iż od dzisiejszego dnia będę mieszkała w Domu Dziecka w pięknym państwie. W kraju, w którym się urodziłam. Barcelona to niezwykłe miasto. W sumie komuś bardzo zależało, abym akurat znalazła się tam, gdzie wszystko się zaczęło. Hiszpania.
  Zapraszam,
  http://karuzela-przeszlosci.blogspot.com/

  Chciała i potrzebowała jednej rzeczy. Poznać smak miłości i być kochaną. Jak wiadomo nie można mieć wszystkiego. Nie wszyscy ludzie grają czysto i właśnie to ją ukształtowało. W wieku trzech lat została adoptowana przez małżeństwo, które nie mogło mieć dzieci. Dostała szansę i wykorzystała ją w pełni świadomie. Jest cenionym adwokatem. Jak dalej potoczą się jej losy?
  Zapraszam,
  http://urazy-z-przeszlosci.blogspot.com/

  Wyrzuty sumienia, wina - to dwie wręcz pozorom normalne odczucia, których nie tak łatwo się pozbyć. Nie ma dnia, godziny, minuty, aby Dominique 'Domi' Kselash nie myślała o tym. Niektóre rzeczy nie zapomina się. Przeszłość nie stanie się przeszłością, dopóki się z nią nie pogodzimy. Los szykuje niespodziankę. Początkiem wszystkiego będzie spotkanie panny Kselash i Axela Lshandt'a.
  Zapraszam,
  http://stracic-wszystko.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 32. "Jeszcze o nas" to historia o Ginny Weasley i Draco Malfoyu. Oboje żyją w mrocznych czasach. Oboje mają swoje lęki i sekrety. Oboje są nieszczęśliwi. Oboje chcą żyć w świecie bez Voldemorta.
  Ginny jest zagubiona i samotna. Nie umie już z nikim rozmawiać, jest beznadziejnie zakochana w Harrym. Pewnego dnia do głowy wpada jej pomysł, niekoniecznie dobry pomysł. Postanawia wrócić do swojego jedynego prawdziwego przyjaciela. Tylko jak to zrobić? I co z tym wspólnego ma Draco? Jaką rolę odegra w życiu Ginny?

  Przepraszam za SPAM.

  jeszcze-o-nas.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 33. Alice jest zmuszona do przeprowadzki. Zostawia najlepszych przyjaciół, zostawia swój dom, swoje dotychczasowe życie. Nie chce tego, ale nic nie da sprzeciwianie się bezwzględnemu ojcu.
  Czy odnajdzie się w nowym miejscu? Czy ma szansę na miłość? Czy da radę?

  Zapraszam do siebie :) http://nicniedasiecofnac.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 34. Nominowałam Cię do Libster Blog Award na http://akinese.blogspot.com/p/liebster.htm
  Pozdrawiam, Niah.

  OdpowiedzUsuń
 35. Witaj!
  (Z góry przepraszam za spam.)
  "Nadchodzi czas, kiedy będzie trzeba wybrać między tym co dobre, a tym co łatwe." Draco Malfoy musi wykonać zadanie powierzone przez Czarnego Pana, jednak czasu pozostało mu coraz mniej. Pewna Gryfonka nieświadomie pomaga mu w jego misji, a przy okazji zaczyna go coraz bardziej intrygować. Jaką ścieżką podąży chłopak? Czy jego wybory okażą się dobre? Na te i inne pytania odpowiedzi można znaleźć, czytając moje opowiadanie. Zapraszam serdecznie!

  czyste-serce.blogspot.com

  Pozdrawiam,
  April Rove

  OdpowiedzUsuń
 36. http://niegrzeczne-ida-gdzie-chca.blogspot.com/ - Michał Winiarski, zapraszam <3

  OdpowiedzUsuń
 37. [SPAM]
  "Kiedy miałam pięć lat, mama oddała mnie do sierocińca. Nie powiedziała, dlaczego to robi. Nie dała mi wyjaśnień, a ja ich potrzebowałam i może gdybym je dostała, byłabym bardziej wyrozumiała w stosunku do niej, ale nie jestem. Po tym jak mnie zostawiła, chciałam za nią biegnąć i błagać, żeby została. Z perspektywy czasu, stwierdzam, że pobiegłabym za nią, ale tylko po to, aby wykrzyczeć jej jak bardzo jestem na nią zła, jak bardzo jej nienawidzę.
  Ojca nigdy nie poznałam osobiście. Znam go tylko z kilku jej opowieści i zdjęć, ale na tym koniec. Cały czas miałam nadzieję, że po mnie przyjdzie i zabierze z sierocińca, ale jednak tego nie zrobił."
  Jesteś ciekawy/ ciekawa jak potoczą się losy Aleksandry Black córki Łapy? Nic prostszego. Wpadnij na: http://another-reality-unusual-life.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 38. Idealny prefekt Hogwartu. Najlepszy uczeń. Pomocny.
  Kto by pomyślał, że to właśnie ten chłopiec będzie stał u szczytu czarnoksięstwa.
  Tworzenie horkruksów, fala morderstw, mrok. Tak można by rzec o Czarnym Panu. Ale co o nim wiadomo? Poznaj jego cele, żądania, obawy. Jak wyglądało jego życie przedtem?
  Poznaj wędrówkę na szczyt czarnej magii. Poznaj przemianę Toma Marvolo Riddle'a w mocarnego Lorda Voldemorta.
  Wrota czekają.
  http://lord-voldemort-fanfiction.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 39. Trudno jest rozpocząć życie na nowo, gdy nic Ci nie sprzyja.
  Młoda kobieta, odrzucona przez rodzinę, chce powrócić do normalnego życia. Jednak los na jej drodze stawia niebezpieczeństwo.
  Młody biznesmen z dobrze prosperującą firmą.
  Nadnaturalna siła stawia ich naprzeciw sobie.
  David chce jej pomóc, co niesie za sobą skutki, jakich nie przewidzieli.
  W ich życie wkracza miłość. Jednak czy przeszłość Victorii tego nie zaprzepaści?
  Historia dwojga ludzi, połączonym szczególną więzią.
  Ona - była złodziejką, która spędziła 2 lata w więzieniu.
  On - przystojny mężczyzna z nieskazitelnym ciałem.
  Będą potrafili być razem szczęśliwi? A może jest tylko jej ofiarą? Przeszłość ich dogoni?
  http://the-black-time.blogspot.com

  Jak wygląda życie w małym pudełku? Małym pudełku zwanym wyobraźnią. Nie wiesz? Chodź, pokażę Ci go. Jest pełne kolorów, ale i mroku, ciemności...
  Możesz zyskać wiele, ofiaruję Ci o wszystko.
  Chwyć za rękę. Podejdź w kierunku światła. Będziesz ze mną zamknięty. Zamknięty w pudełku.
  Nie znasz mnie?
  Jestem Miriam i właśnie uciekłam z zakładu psychiatrycznego.
  http://psychic-unusual.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 40. Trójka przyjaciół właśnie rozpoczęła piąty rok nauki w Hogwarcie, Voldemort rośnie w siłę. Nikt nie wierzy w jego odrodzenie. W tym ciężkim dla nich okresie, w Hogwarcie pojawia się Miranda - nowy nauczyciel obrony przez czarną magią. Budzi niemałe zamieszanie. Wie więcej o ich przyszłości, co zaciekawia trójcę. Próbują się czegoś dowiedzieć o niej, są nieufni. Lecz ona ma pewien plan wobec Wybrańca, który za wszelką cenę musi zrealizować.
  Jak tajemnicza i seksowna Miranda wpłynie na los, zarówno szkoły jak i całego świata magicznego?
  Jaki sekret ukrywa przez uczniami i Severusem?
  http://strazniczka-czasu.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 41. " Moim marzeniem jest przypomnieć sobie Ciebie"
  Fabuła:Hermiona i Draco są zaręczeni. Gdy lecą na wymarzone wakacje do Los Angeles ich samolot przeżywa katastrofę i tylko oni uchodzą z tego bez szwanku. Chwilę przed zdarzeniem Hermiona nakrywa blondyna w dwuznacznej pozycji( nakrywa go na zdradzie). Szybko wyjmuje z torebki pamiętnik, a czas pozwala jej na zapisanie w nim tylko jednego słowa. Brunetka budzi się w szpitalu, nie pamiętając niczego, ani nikogo. Pamiętnik znajduje przystojny brunet-Logan, który po przeczytaniu lektury pragnie bliżej poznać Hermionę. Przypadkowo spotyka ją , a w późniejszym czasie proponuje pracę w teatrze. Draco również zatrudnia się tam, usiłując znaleźć pamiętnik,ponieważ może być on jedyną szansą na odzyskanie dziewczyny. Nasza główna para otrzymuje główne role w sztuce " Teatr uczuć",gdzie grają zakochanych w sobie ludzi, którzy na początku nienawidzą się. Logan zakochuje się w Hermionie, również Draco walczy o nią. Czy dowiemy się jakie słowo zapisała przed katastrofą? I jak zadecyduje w finałowym momencie oraz czy odkryją pilnie strzeżoną tajemnicę Logana?
  dramione-teatr-uczuc.blogspot.com
  Zapraszam serdecznie i mam nadzieję,że wpadniesz :*!
  Pozdrawiam i życzę weny :)
  Layls
  PS: Zarąbisty szablon, że tak się wyrażę :)

  OdpowiedzUsuń
 42. Bardzo udany, prosty szablon. Zapraszam Cię na moje własne dramione
  http://precious-fondness.blogspot.com/ Pozdrawiam ciepło~

  OdpowiedzUsuń
 43. http://plonace-serca.blogspot.com/2014/05/rozdzia-7.html

  Zapraszam na krótki rozdział ;)

  OdpowiedzUsuń
 44. http://burzom.blogspot.com/

  Fanfik dla fanów Realu Madryt.

  OdpowiedzUsuń
 45. Zapraszam na http://it-had-to-be-you-by-fallen.blogspot.com/ .

  Jeśli zostawisz po sobie komentarz chętnie sie odwdzięczę.
  Będą to trzy opowiadania o trzech siostrach, które mają ta sama matkę ale innych ojców. Spotykają się na wyspie gdzie zmarła ich matka.

  Opowiadanie " It Had To be You" jest o pierwszej z sióstr - Liz.
  Na razie tylko Prolog, ale może akurat cie zainteresuje i zostaniesz ze mną na dłużej.

  Pozdrawiam
  Fallen <3

  OdpowiedzUsuń
 46. http://bitwa-o-zycie.blogspot.com/2014/06/2-pierwszy-krok.html ZAPRASZAM NA ROZDZIAŁ. Jeśli mam zaległy rozdział, obiecuję go nadrobić. Niedługo będę śledziła, gdzie mam komentarz, a gdzie nie. Proszę o wybaczenie i wyrozumiałość :D

  OdpowiedzUsuń
 47. "- Avada Kadavra! - rzucił zaklęcie śmierciożerca.
  Margaret zamknęła oczy i mocniej wtuliła się w pierś swojego męża. Serce podskoczyło jej do gardła. Wzięła głęboki wdech. Ostatni raz chciała poczuć, przesiąkniętą zapachem piżma i cytrusów, koszulę Artura. Nagle powietrze przeszył głośny wybuch. Drzwi wyleciały w powietrze, a do małego domku wkroczyli członkowie Zakonu Feniksa"

  http://ten-sam-cel.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 48. Piętnastoletnia dziewczyna po śmierci ojca wraz z matką przeprowadza się do Londynu. Nie może dalej kontynuować swej nauki w Beauxbatons. Aby łatwiej jej było przetrwać zmiany matka daje jej pamiętnik. Camile opisuje w nim swoje przeżycia z Hogwartu. Wszystko wydaje się idealne, lecz takie nie będzie...

  http://pamietnikcamile.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 49. "– Stacy... Nie brzmi jak francuskie imię, nieprawdaż? Nie jesteś stąd? Nigdy wcześniej o tobie nie słyszałem.
  – Moi rodzice pochodzą z Anglii, monsieur Jérôme, ale ja urodziłam się tutaj, we Francji. – Z każdą chwilą czuła się coraz pewniej. – Zresztą, dlaczego miałbyś słyszeć? Nie jestem osobą towarzyską, a i przyjaciół nie posiadam. Wydaję mi się, że aż dziwne byłoby, gdyby ktoś coś o mnie ci powiedział, monsieur. – Uśmiechnęła się lekko, choć sama nie wiedziała dlaczego. – Nigdy wcześniej nie widywałam pana w tych stronach. Jak się z tego wytłumaczysz, monsieur?
  – Zdecydowanie za często nazywasz mnie "panem", wiesz? Może i nie znamy się zbyt długo, zaledwie od kilku minut. Jednakże przeczuwam, że wkrótce się to zmieni, więc dobrym pomysłem byłoby przejście na "ty"."

  Pewnie czytając ten tekst do głowy przychodzi Ci banalny romans między dwójką młodych ludzi. Jeżeli jednak zaczniesz czytać moją historię przekonasz się, że cała akcja wcale nie jest tak oczywista jakby się wydawało. Mam nadzieję, że chociaż trochę Cię zaciekawiłam. :)
  Zapraszam do mnie:
  http://hogwart-moimi-oczami.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 50. Arabella Montgomery została śmierciożerczynią i dostała zadanie. Zadanie, które powoli zaczyna ją przerastać. Jednak praca u Voldemorta jest na całe życie i nie ma zwolnień. Jest pokłócona z ojcem, którego obwinia o śmierć swojej matki. Jest dziewczyną Dracona Malfoya, który jako jedyny wie o jej zadaniu i wspiera ją w tym.

  ironia-losu.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 51. Historia o dziewczynie, która od małego włada Żywiołem Wody. Kiedy w jej szkole pojawia się tajemniczy chłopak, okazuje się, że jest kimś wyjątkowym. W tym samym czasie, jej najlepszy przyjaciel znika w tajemniczych okolicznościach…Czy go uratuje? Czy dowie się, kim tak naprawdę jest?
  Opowieść o Wampirach, Aniołach i poznaniu prawy o swoim pochodzeniu.
  http://niektore-rzeczy-sa-wieczne.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 52. [SPAM]
  Hogwart. Pewnie pamiętasz, jak pierwszy raz się tutaj znalazłeś – przestraszony nie wiedziałeś co robić, ogrom wszystkiego zdawał się cię przytłaczać. Z otwartymu z zachwytu ustami, przepłynąłeś jezioro i wciąż ich nie zamykając, wszedłeś do sali wejściowej. Stresowałeś się ceremonią przydziału, potem przez dobry miesiąc zadomowiałeś się w tym zamku. Potem poznałeś jego sekrety. Już w piątej klasie każdy z zakamarków tej szkoły był znajomy i swojski. Duchy przestały cię przerażać, kamienne gargulce powoli się zmiejszały, a jedzenie w wielkiej sali stało się zwyczajne. Kiedy już przywiązałeś się do tego miejsca, nagle nadszedł czas, by finalnie go opuścić. Zostawić w tyle zamek, który był świadkiem twoich wzlotów, upadków, rodzenia się nienawiści, przyjaźni i miłości.
  Pozwól sobie tutaj wrócić, przypomnieć o wszystkim tym, co było kiedyś dla ciebie całym życiem.
  w-pokoju-wspolnym.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 53. Uwaga Spam!
  Nadchodzi w życiu taki moment, że wszystko ma swój kres.
  Coś nowego się kończy i zaczyna.
  To właśnie spotkało Hermionę Granger, która z dnia na dzień traci całe swoje życie.
  Doprowadzona do granicy decyduje się na zemstę na człowieku, który według niej był odpowiedzialny za nieszczęścia jakie spotkały na nią Draconie Malfoyu.
  Ich spotkanie sprawia, że na nowo poznaje siebie i otwiera się na szanse jaką otrzymuje.
  I gdy wszystko wydaje się układać wówczas dochodzi do tragedii.
  Jak Hermiona zachowa się w nowej sytuacji?
  Czy Draco uwierzy w jej niewinność?
  Kto jest odpowiedzialny za wszystkie cierpienia w ich życiu?
  Jeśli jesteście ciekawi zapraszam na nową historię dramione pt : „Gorzka zemsta”
  Na adres : amara-ultionis.blogspot.com!
  Życzę wam przyjemnej lektury!

  OdpowiedzUsuń
 54. Hej, hej wybacz za spam, ale może zerkniesz? :P http://nie-ma-czegos-takiego-jak-dobro-i-zlo.blogspot.com/
  Harry dowiaduje się że Wybraniec nie jest jeden. Razem z drugim wybrańcem uczą się aby pokonać Czarnego Pana i uratować magiczny świat. Dowiaduje się też, że jest Człowiekiem Przeznaczenia co nie jest takie normalne, ale dopiero wkrótce dowie się co oznacza nim być...

  OdpowiedzUsuń
 55. Świat Rowling w nowym świetle? W niebie wiedzą, jak to wygląda -> http://heaven-knows-niebiosa-wiedza.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 56. Bitwa o Hogwart zakończyła się. Czarny Pan nie żyje. Nadchodzą duże zmiany w świecie magii, a czarodzieje świętują. Nikt nie zadaje sobie pytania w jakim stanie zastaniemy byłego śmierciożercę miesiąc po wydarzeniach. DRACO MALFOY – dalsze losy.

  http://malfoysfuture.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 57. Hermiona Granger jest samotną matką wychowującą swoją czteroletnią córkę - Sophie. Pod wpływem pewnych wydarzeń rodzina oraz znajomi odwrócili się od Hermiony, zostawiając ją zupełnie samą. Nie ma nikogo oprócz córki. Wieczorami nękają ją bolesne wspomnienia wydarzeń, które zmieniły jej życie i uczyniły takim, jakim jest. Pewnego dnia wszystko ulega gwałtownej zmianie. Hermiona rozpocznie walkę, którą za wszelką cenę będzie chciała wygrać. Rozpocznie walkę o życie córki. Będzie w stanie zrobić wszystko, by uratować swoje dziecko.
  Draco Malfoy jest osobą, za którą ciągle ciągną się sznury przeszłości, nie chcąc zostawić go w spokoju. Za namową bliskiej osoby postanawia zacząć życie w innym mieście, z dala od wszystkich znajomych osób. Kiedyś niszczył życie ludzi; teraz postanowił je ratować. Mimo wszystko złe wspomnienia wciąż wracają. Pewnego dnia na jego drodze stanie pewna kobieta, wraz z małą dziewczynką...

  Zapraszam na mojego bloga: niewolnicy-wlasnych-wspomnien.blogspot.com/

  Pozdrawiam, M.

  OdpowiedzUsuń
 58. Pukanie do drzwi.
  To właśnie przerwało Megan intensywne poszukiwania ostatniej szkockiej w domu. Zgasiła światła, chwyciła psa i rzuciła się za kanapę, nasłuchując.
  - Widzę cię przez okno - usłyszała w końcu odkrywczą uwagę Sama.
  Powoli odwróciła się do holu wejściowego i dojrzała wlepionego w szybę Sama, a kilka metrów za nim całą trójkę jego przydupasów.
  - Wcale mnie nie widzisz - odparła od razu tego żałując. - Won stąd!
  - Wybacz, ale jeżeli uważasz, że nie umiem wyważyć z chłopakami drzwi, to się mylisz... Już kilka razy w życiu tego dokonałem - zakpił. - My chcemy tylko porozmawiać - dodał błagalnie.
  - Ilu was jest? - spytała jak najmniej łamiącym się głosem.
  - Czterech - odparł grzecznie.
  - To możecie porozmawiać między sobą - ucięła krótko i na temat. Niestety odpowiedź ta była niewystarczająca, co wnioskowała z kolejnych tortur nad drzwiami. Przeniosła ze strachem wzrok na klamkę i jednym gwałtownym ruchem otworzyła mu. Zawiesiła się niezdarnie o framugę i wypięła się w dogodnej pozie. - Czego..? - wydukała, patrząc mu prosto w oczy z zamiarem wyperswadowania jakichkolwiek poczynionych co do niej planów. Po czym spuściła wzrok na trzech pozostałych pajaców stojących tyłem do nich. Całe te trio podrygiwało zniecierpliwione, jakby dokądś się spieszyli. Przewróciła zniecierpliwiona oczami i oparła ciężar ciała na ramie drzwi.
  - Wiesz, zabawna historia... Trudno mi to powiedzieć, ale muszę cię porwać.
  ->>>>> http://sineserce.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 59. [SPAM] Zapisz swojego bloga do nowopowstałego spisu! Przyjmujemy wszystkie blogi
  http://blogowy-raj.blogspot.com/ zaprasza!

  OdpowiedzUsuń
 60. Czarny Pan został pokonany.
  Ministerstwo Magii bierze sprawy w swoje ręce.
  Nadchodzą zmiany na całym świecie.
  Zmiany pojawiają się też w ludziach.
  Nikt nie pyta się jak zmieniają się byli śmierciożercy.
  Draco Malfoy - dalsze losy.
  malfoysfuture.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 61. Cześć!
  Chciałabym Cię serdecznie zaprosić na reaktywowanego bloga o matematyce
  www.lekcja-matematyki.blogspot.com
  Właśnie pojawiła się recenzja tablic matematycznych :)

  OdpowiedzUsuń
 62. Szmalcownicy zostali założeni z myślą o stworzeniu spisu zawierającego wyłącznie blogi o tematyce potterowskiej. Chciałabym aby Szmalcownicy było miejscem w którym łatwo byłoby się odnaleźć każdemu fanowi sagi o Harrym Potterze, zarówno autorowi jak i osoby poszukującej sobie czegoś do poczytania. Chciałabym aby Szmalcownicy nie był.o tylko miejscem, w którym można zareklamować swój blog, ale także przyjemnym miejscem w którym można porozmawiać o swoich pasjach. Z czasem może pojawią się jakieś artykuły, wywiady z doświadczonymi bloggerkami czy inne ciekawe rzeczy.
  http://szmalcownicy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 63. http://projekt-noe.blogspot.com/
  Ziemia jest na skraju wymarcia. Ludzie zapomnieli już jak wyglądała wcześniej. Nie pamiętają o sprawach, które kiedyś dla ich gatunku były niezwykle istotne. Kora mieszka w południowych okręgach. Popełniła w życiu wiele błędów, a kary za nie nic jej nie nauczyły...

  OdpowiedzUsuń
 64. Najnowszy Katalog Opowiadań "SKOK W BLOG"

  Chcesz zareklamować swojego bloga, aby więcej osób go obserwowało? Wejdź na poniższego linka i ZGŁOŚ SIĘ ;)

  http://skok-w-blog.blogspot.com

  Tam będziesz mogła zgłosić swojego bloga. Absolutnie nic nie tracisz :D

  Pozdrawia Max

  OdpowiedzUsuń
 65. Przepraszam, ze piszę tutaj, ale to chyba najlepsze miejsce.
  Chciałabyś pokazać swój blog i znaleźć nowych czytelników? Zapraszam na Akcję #RóżoweCiasteczka
  Akcja ma promować aktywne czytelnictwo wśród polskiej grupy internetowych autorów, co obejmuje treściwe komentowanie opowiadań. Skupia ona autorów, którzy chcąc otrzymać komentarz mają samemu skomentować, dając dobry przykład formułowania oraz odbierania krytyki.
  Wspólnie szerzymy motywację, wenę i samozaparcie oraz dobre nawyki czytelnicze. Staramy się też wzajemnie czegoś nauczyć.
  Więcej informacji na: http://rozowe-ciasteczka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 66. [SPAM - fan fiction]
  Witamy w świecie Asgardu.
  Bitwa z Mrocznymi Elfami zakończyła się, Thor powrócił na Ziemię, Odyn zniknął. Nowy, dużo potężniejszy od wszystkich poprzednich przeciwnik gromadzi swe siły i zbiera armię, by zaatakować Asgard i przejąć władzę nad wszechświatem, mszcząc się za swoje dawne żale...
  Istnieje jednak nadzieja.

  Jeżeli jesteś fanem/fanką Lokiego (Marvel: "Thor", "Avengers", "Thor: the Dark World") - zapraszam: [KLIK!]

  Pozdrawiam i przepraszam.

  OdpowiedzUsuń
 67. Dopatrzyłam się, że masz spam:)
  Hej, przeczytam rozdział, jednak nie dlatego, że lubię tematykę Hermiony ale dlatego, że zobaczyłam, Twoje zgłoszenie na betę, a ja takowej poszukuję. Spodobało mi się jak piszesz. Osobiście prowadzę bloga o Huncwotach. Podane miałaś GG ale niestety nie używam od wielu lat, więc podam meila slenart007@gmail.com gdybyś była zainteresowana proszę o kontakt, a jak nie to zrozumiem:)
  Pozdrawiam
  Rogata

  OdpowiedzUsuń
 68. Serdecznie zapraszam na nietypowe opowiadanie Dramione, które dopiero kiełkuje w blogosferze. Jest to inna historia niż wszystkie, bohaterowie są dorośli, łączy ich wspólna przeszłość i wydarzenia z przeszłości, które będą miały wpływ na przyszłość :) Zapraszam do czytania i komentowania :))
  http://youandme-dramione.blogspot.com/

  Panna T .

  OdpowiedzUsuń
 69. Cheryl Montgomery to dziennika śledcza. Bardzo ceniona i skuteczna w swoim zawodzie. Znana jest z nieprzebierania słów oraz tego, iż nie można jej przekupić. Wyróżnia się nie tylko "innym" stylem pracy, ale również i charakterem. Życie Cheryl nie było zbyt proste ani w przeszłości ani nie jest w teraźniejszości, a najgorsze dopiero przed nami.
  http://poranne-rozmowy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 70. Miłość kontra nienawiść...
  Mówią, że od nienawiści do miłości dzieli tylko cienka linia, a ja myślę, że tylko miłością można uleczyć zranione serce... - Dwa zwaśnione rody od wieków nienawidziły swojego towarzystwa. Niegdyś zwali się przyjaciółmi, teraz wrogami, którzy przy najbliższej okazji skakali sobie do gardeł. Minęły kolejne lata, a blond włosa dziewczyna marzyła o wyrwaniu się z rodziny arystokratów. Nie chciała, aby podejmowano za nią decyzję. Chciała uciec z miasteczka, który przysporzył jej tyle bólu... Przypadkowo spotyka mężczyznę, który dziwnym trafem okazuje się jej odwiecznym wrogiem... Mimo że wiedziała o wzajemnej nienawiści swych rodów, pragnęła pojednać te dwie rodziny...
  Teraz stawiam przed Wami pytania:
  - Dlaczego dwie rodziny kiedyś zwane przyjaciółmi, teraz się nienawidzą? Co ich do tego przyczyniło?
  - Czy dziewczynie uda się uciec z kraju?
  - Czy uda jej się pojednać dwa zwaśnione rody?
  - Co stanie na jej drodze?
  Tego moi drodzy przekonacie się sami...
  Jeżeli lubicie opowiadania pełne tajemnic, walkę pomiędzy uczuciami, historię zawierającą nutkę magii to serdecznie zapraszam! Mam nadzieję, że przeczytasz chociaż jeden rozdział i pozostawisz po sobie szczery komentarz... Może Ci się spodoba i będziesz stałym czytelnikiem?
  [ melodie-serc.blogspot.com ]

  Zapraszam również na nową szablonarnie :)
  [ szablownica.blogspot.com ]
  Serdecznie pozdrawiam!
  Amy :)

  OdpowiedzUsuń
 71. Bardzo serdecznie zapraszam do mnie http://bellatriks-black-lestrange.blogspot.com/
  "Historia młodej dziewczyny, później kobiety, która oddała całe swoje życie Czarnemu Panu. Nigdy w niego nie zwątpiła, kochała i wierzyła w niego od początku do końca. Ta obsesyjna miłość i oddanie sprawiły, że stała się bezwzględnym potworem, cieszącym się z cierpienia ludzi. Bezwzględna, mordercza, szalona... Tylko czy zawsze taka była? Czy urodziła się pozbawiona uczuć...? Nie, bo nikt nie rodzi się potworem..."
  Pozdrawiam :D

  OdpowiedzUsuń
 72. Yo! Konstruktywna krytyka zawsze spoko! Zapraszamy na 10 rozdział! ( nóż widelec się spodoba? ^^)

  http://zyje-dla-smierci.blogspot.com

  Kikyo i Misha

  OdpowiedzUsuń
 73. Witaj,
  Chciałabym Cię zaprosić na opowiadanie, które niedawno powstało w mojej głowie. Nie przygotowałam żadnego opisu, ponieważ jestem zdania, że treść opowiadań powinna siebie sama wybronić. Zatem serdecznie zapraszam do siebie. Będzie mi bardzo miło, jeśli zajrzysz i zostaniesz z moimi bohaterami na dłużej.
  Pozdrawiam gorąco,
  http://cienie-prawdy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 74. Zapraszam serdecznie na nowy katalog – spis-dramione.blogspot.com
  Pewnie myślisz sobie teraz „I po co kolejny spis?”. Zapewniam jednak, że Spis Dramione będzie zdecydowanie różnił się od innych stron tej kategorii! Przewidywane konkursy z nagrodami, zabawy i ciekawe artykuły, a wszystko to w tematyce dramione!
  Stwórzmy grupę osób, które z pasją i zaangażowaniem piszą o Hermionie i Draconie. Zawiążmy nowe znajomości, znajdźmy interesujące nas historie i wspierajmy ich autorów!
  Dołącz, a z pewnością zyskasz nowych czytelników!

  Dodatkowo już teraz zachęcam do wzięcia udziału w pierwszym konkursie. Przewidziane nagrody! Zapraszam! :)

  spis-dramione.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 75. Świat po wojnie z Lordem Voldemortem się zmienił. Nie dlatego, że tak było lepiej, ale dlatego, że tego wymagał. Czy jest łatwiej? To zależy od punktu widzenia.
  Pozwól, że cztery osóby przybliżą ci własną historię. Perspektywa Hermiony, Dracona, Cedrika i Justina, którzy cudem uniknęłi konsekwencji wywołanych morderczym szałem i chęcią władzy Czarnego Pana. Niektórzy jawnie stawiali opór, inni unikali niebezpieczeństw, a jeszcze inni dalej żyją na granicy światów. Śmierć ich nie dotknęła, choć zgasła dla nich wszelka nadzieja...

  Kolor-Wstydu.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 76. Prowadzisz blog z opowiadaniem o tematyce potterowskiej? Właśnie powstał nowy spis opowiadań potterowskich. Nie czekaj, ZGŁOŚ SIĘ! Pozwól innym odnaleźć Twojego bloga i zyskaj nowych czytelników, dołącz do Magicznej Ewidencji.

  http://magiczna-ewidencja.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 77. Przepraszam za spam.

  Jak wyglądałoby życie Lily Evans, gdyby jej siostra również dostała list z Hogwartu? Jaki wpływ na nią miałby inny status krwi? Czy Lily byłaby zupełnie inną osobą? Czy James Potter nadal chciałby z nią być? Odpowiedzi na te, oraz inne pytania znajdziecie w „Tylko miłość”. Choć treść przeczy temu tytułowi, bowiem będzie tam mowa nie tylko o miłości. A o czym innym? Zapraszam cię do przeczytania tej wyjątkowej historii :)
  http://nietypowa-historia-lily-evans.blogspot.com/
  ZAPRASZAM!

  OdpowiedzUsuń
 78. Serdecznie zapraszam do nowego Katalogu blogów o tematyce Dramione! Może razem uda nam się odbudować Naszą wspaniałą społeczność.
  http://katalog-dramione.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 79. Zapraszamy do Katalogu Granger, zbierającego opowiadania, w których jednym z głównych bohaterów jest Hermiona Granger, u boku innych osób. Poza opowiadaniami z Granger w roli głównej, znajdziecie tu również wiele ciekawych konkursów, dyskusji i pomysłów, które mamy nadzieję wdrożyć najszybciej jak to tylko możliwe. Stwórzmy razem prawdziwe stowarzyszenie, rozwijajmy swoje pasje i poznawajmy nowych ludzi!

  katalog-granger.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 80. Koperta z pieczątką ZUS, PIS i USC.

  Z głębin R'lyeh macha do Was macką sam Wyelki Cthulhu! Z przyczyn technicznych, a ode mnie niezależnych (te paskudne gwiazdy, tfu, tfu!!!) ja sam nie mogę Was zje... zmackać, ale oto głoszę rozwiązanie wszystkich problemów! Ocenialnia Tako rzecze Cthulhu, prowadzona przez moich zaufanych Przedwiecznych!

  Ocenialnia Tako rzecze Cthulhu (pomackamy.blogspot.com) zaprasza każdego spragnionego porządnej, wyczerpującej oceny!

  OdpowiedzUsuń
 81. Witam. Z góry przepraszam za Spam.
  Zapraszam serdecznie na nowego bloga o tematyce Potterowskiej.
  Na razie tylko prolog, ale mam nadzieję, że wpadniesz. W wolnej chwili chętnie zapoznam się z twoją twórczością.

  Krótki opis:
  Czasy po Wielkiej Bitwie. Wszystko powoli wraca do normy. Harry Potter wraz ze swoim najlepszym przyjacielem zostają Aurorami. Ich przyjaciółka zaś postanawia wrócić do Hogwartu, aby skończyć ostatni rok. Wszystko idzie po jej myśli dopóki nie dostaje tajemniczego listu.
  Z czasem odkrywa, że jej przyjaciołom grozi niebezpieczeństwo i zrobi wszystko żeby ich uchronić.
  Jednak czy na jej życie nie czyha niebezpieczeństwo?
  Przekonaj się czytając Love Poison.
  Zapraszam :

  http://lovepoison-dramione.blogspot.com/2015/03/prolog.html

  Liv

  OdpowiedzUsuń
 82. Nowy Jork.
  Miasto biznesmenów, urzędników,
  zwykłych ludzi i niezwykłych bohaterów.
  Miasto, w którym zło nigdy nie śpi.

  Lilianna King jest szarą obywatelką Stanów Zjednoczonych,
  a jej największym życiowym osiągnięciem było dostanie pracy
  w taniej miejskiej knajpie.
  Pewnego dnia spotyka na swojej drodze Stave'a Rogersa.
  Dziewczyna nie wie, że ten z pozoru miły i milczący mężczyzna
  jest tak naprawdę podziwianym przez wszystkich Kapitanem Ameryką.


  Kapitan Ameryka-Pierwszy Avenger

  ______________________


  Świat nie jest takim, jakim się wydaje. Mira dowiedziała się o tym za późno. Wychowana przez swoje ciotki, nie była świadoma, że rzeczywistość, która ją otaczała jest jedynie złudzeniem. Chcąc dowiedzieć się prawdy o swoim życiu, musi wejść do świata wampirów, demonów i czarnej magii. Mając przy boku Przewodnika, musi uratować swoją rodzinę.
  Czy jej się to uda?
  Czy w nieznanym świecie może zaufać Przewodnikowi?

  Zapraszam Cię, chodź ze mną.
  Wejdź do świata magii...

  OdpowiedzUsuń
 83. Niedawno została otwarta nowa szabloniarnia :)
  Może znajdziesz tam coś dla siebie?
  Serdecznie zapraszamy,
  załoga graficznej przystani

  PS Nabór jest otwarty! :D

  [graficzna-przystan.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 84. Cześć! Zapraszam na ZABIJEMY GO, opowiadanie o pogromczyni smoków, która pomaga Harryemu zgładzić Czarnego Pana. Ravatelowie to prastary ród czarodzieji, którzy władają nad smokami, a Lydia to sierota, która do niego należy. W głębi ducha jest dobra, ale nie chce się do tego przyznać.

  http://zabijemy-go.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 85. Czy "przyjacielem" można nazwać osobę, która cały czas jest obok nich? Czy powróci ktoś z przeszłości? Czy ktoś będzie miał coś na sumieniu? Czy wszyscy mają taki sam cel? Czy ktoś po prostu potrzebuje miłości? Czy dawne uczucie całkowicie wygasło? Czy można wybaczyć zdradę? Jedno jest pewne - nic nigdy nie będzie takie samo.
  http://r5inniinaczej.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 86. Z góry przepraszam za spam:

  Po wojnie z Voldemortem, Harry Potter stwierdził, że gdyby "niezwykłymi" zdolnościami Czarnego Pana ktoś się zajął, w porę wykryliby, że coś było nie tak.
  Dlatego razem z Ministerstwem Magii postanowili dołączyć do programu Łowców. Łowcy to magowie z ogromnymi, wręcz niespotykanymi mocami, mający swój Instytut w Salem, w stanie Massachusetts, zaczynający mordercze treningi w bardzo młodym wieku.
  Jednym z nich jestem ja. Cassandra le Fay - piętnastoletnia metamorfomag, animag, elementalista i Merlin wie co jeszcze. Nikt nie ma pojęcia, dlaczego akurat z całego rodu tylko ja posiadam tyle mocy.
  Jest rok 2020, kończę dziesięcioletnie szkolenie. Co teraz? "Z wielką mocą wiążę się wielka odpowiedzialność" - ale czy dam radę?

  http://cassandra-le-fay-hp-fanfiction.blogspot.com/

  Pozdrawiam, StormHuter

  OdpowiedzUsuń
 87. [SPAM]
  Grace Carter boi się wszystkiego, co może być dla niej niebezpieczne. Ma dwie przyjaciółki i to jej wystarcza. Lecz co będzie, gdy zostaną rozdzielone? Jej przeznaczenie zdaje się gonić ją, choć próbuje od niego uciec. Jak zareaguje na to, kim jest naprawdę?
  Sophie Wright została wytypowana do wymiany uczniowskiej z liceum Rooselvet. Musiała zostawić za sobą wiele, lecz to nie wystarcza. Gdy pozna prawdę o tajemniczej szkole, będzie musiała podjąć decyzję, po której stronie chce walczyć.
  Sharon Reiter od dawna skrywa swoją własną tajemnicę. Nikt nie może się o niej dowiedzieć. Po odejściu Sophie, ona również musi zniknąć.
  Czy przyjaźń przetrwa wszelkie podziały i rozłąki? Czy mrok, który czai się za rogiem, będzie mógł zniszczyć to, co dziewczyny budowały tak długo? Czy magia istnieje naprawdę?
  https://wyjaca-do-ksiezyca.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 88. Zapraszam na szóstą część "Harry'ego Pottera" pisaną z perspektywy Draco Malfoy'a :)
  www.ciemna-strona-dobra.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 89. Jeśli szukasz dobrze napisanego opowiadania o Harrym Potterze i Draco Malfoyu, którzy walczą ze sobą nie tylko na śmierć i życie w trwającym od dawna konflikcie pomiędzy Dumbledore i Voldemortem to zapraszam do siebie. Lydia Ravatel jako jedyna potomkini najbardziej czarnomagicznego rodu w dziejach postanawia, za namową Dumbledorea, pomóc Wybrańcowi, jednak, jak się okazuje, staje jej na przeszkodzie uprzedzenie do szlam i mieszańców oraz pewien przystojny, wysoki blondyn.

  http://zabijemy-go.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 90. Uwaga Spam!!!
  Znacie słynną bajkę pt: „Piękna i bestia”? Jeśli tak zapraszam was na nową historię, opartą na motywach owej słynnej baśni.
  Draco zdobywa status społeczny i odbudowywuje majątek. Ma wszystko o czym może zamarzyć, gdy niespodziewanie popełnia jeden błąd. Chcąc się uwolnić od niechcianej adoratorki bezlitośnie z niej drwi. I w ten sposób popełnia największy błąd swojego życia. Czarownica rzuca na niego klątwę brzydoty przez którą nie może na siebie patrzeć. Odrzucony i zrezygnowany zaszywa się w mroku. Gdy traci nadzieję w jego życie ponownie wkracza prześladowana przez przeszłość Hermiona Granger. Draco postanawia jej pomóc jednocześnie wykorzystując jej obecność do złamania klątwy.
  Jak zachowa się Hermiona w obecnej sytuacji?
  Czy zdoła mu wybaczyć i pogodzić się z przeszłością?
  A może i tym razem miłość okaże się silniejsza niż przeciwieństwa?
  Jeżeli jesteście ciekawi zapraszam na nową historię na adres bloga : www.storyline-dramione.pl!
  Życzę przyjemnej lektury!

  OdpowiedzUsuń
 91. Zapraszam do mnie wszystkich, którzy lubią lub chcą poznać Sevmione:

  hg-ss-we-snie.blogspot.com
  OdpowiedzUsuń
 92. Czy cierpisz na niedostatek kotów? Absurdu? Bezsensu? Głupoty? Czy uwielbiasz chory humor? Śmieszą Cię żarty, których nikt inny oprócz was nie rozumie? Masz masochistyczne zaburzenia osobowości? A może twierdzisz, że jest za mało fików inspirowanych twórczością J. K. Rowling? Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałaś/łeś na „TAK” to zapraszamy do nas! Harry Potter i HOGWART SHORE spełni wszystkie Twoje koszmary! Wkurzające OC? JEST! Głupkowata fabuła? JEST! Łamanie kanonu? JEST! Czerpanie inspiracji z seriali MTV? JEST, JEST i JEST! Zatem – rzucamy Ci wyzwanie! Wejdź i przekonaj się sam, czy dasz radę dotrwać do końca naszej historii!
  Zapraszamy: http://hogwartshore.blogspot.com/
  Pozdrowienia,
  Boom Boom & Rich B. ♥

  OdpowiedzUsuń
 93. http://simply-irresistible-dramione.blogspot.com/

  Hermiona Granger dwa tygodnie przed ślubem zostaje porzucona przez swojego narzeczonego Rona Weasleya. Niecałe 24 godziny później dowiaduje się, że Ron zdradził ją z dziewczyną Draco Malfoya. Malfoy postanawia się zemścić i wystylizować Hermionę tak, że żaden facet nie będzie mógł jej się oprzeć. Czy zemsta przerodzi się w coś nieoczekiwanego? Czy przyjaźń może zamienić się w miłość? Tego dowiesz się czytając moje tłumaczenie. :)

  Serdecznie zapraszam
  Arcanum Felis

  OdpowiedzUsuń
 94. Witam!
  Pragnę poinformować, że Twój blog został nominowany do naszego konkursu pt "Konkurs na blog miesiąca #6"!
  Więcej szczegółów znajdziesz na: http://katalog-granger.blogspot.com/2016/04/gosowanie-na-blog-miesiaca-6.html

  Pozdrawiam cieplutko, Ana Bella.

  OdpowiedzUsuń
 95. Dotychczas myślałeś/-aś, że magia istnieje tylko w filmach i książkach? Nie wierzyłeś w czary ani inne zjawiska paranormalne? Myliłeś/-aś się! Magia, którą znasz z historii o Harrym Potterze jest na wyciągnięcie ręki! Jeśli chcesz...
  ...transmutować wrogów w szczury i inne gady...
  ...zmieniać wodę w wino...
  ...warzyć eliksiry...
  ...obcować z magicznymi stworzeniami...
  ...być Pazdanem Quidditcha...
  ...to nie czekaj dłużej, tylko zapisz się do Szkoły Magii i Czarodziejstwa Winsford i uwierz, że marzenia się spełniają!

  [www.winsford.xaa.pl]

  OdpowiedzUsuń
 96. Dołącz do Księgi Baśni ze swoim opowiadaniem! (http://ksiega-basni.blogspot.com)
  Katalogu, który chce zjednoczyć blogi różnej tematyki i stworzyć prawdziwą Księgę z Baśniami!
  Teraz to wy jesteście autorami poszczególnych opowieści. Tylko razem możemy stworzyć księgę, dlatego dołącz do nas!
  Pozdrawiamy!

  OdpowiedzUsuń
 97. Witaj!:D
  Przybywam tutaj w (pewnie jak się już spodziewasz :P) celu zaproszenia Cię na mojego bloga :)))
  Jestem Avis (lub Magic Creature, jak wolisz(; ) z bloga http://losyvictoire.blogspot.com/
  Moja perełka opowiada o Nowym Pokoleniu. Nie jest to jednak opowieść o Albusie Severusie, Lily Lunie czy miłości Rose i Scorpiusa, ale o losach... dziwnych losach, baaardzo dziwnych losach, Victoire Weasley, Teddy'ego Lupina i grupki ich szesnastoletnich przyjaciół.
  Przyjaciół... właśnie... jeden z nich okazuje się... okazuje się...
  Przeczytaj, a się dowiesz! Gwarantuję Ci, a przynajmniej mam nadzieję, że przynajmniej odrobinę zaciekawi Cię ta historia.
  Życie bohaterów jest niczym karciany domek. Wystarczy jeden mocniejszy podmuch, a wszystko runie w ułamku sekundy.
  Avis, zaciekła fanka Harry'ego Pottera, Igrzysk Śmierci oraz genialnego serialu - Teen Wolf <3!

  OdpowiedzUsuń
 98. uwaga Spam!
  Mija kilka lat od zakończenia bitwy o Hogwart. Losy wielkiej trójki zostają rozdzielone. Hermiona po rozstaniu z Ronem wyjeżdża do Włoch uciekając przed natarczywością Wiktora Kruma, który za wszelką cenę chcę być jej opiekunem. Niestety los nie jest dla niej łaskawy. Brutalnie zgwałcona przez brata Dracona odkrywa, że jest w ciąży.
  Kolejne lata idą do przodu.
  Kobieta samotnie wychowuje dziecko ledwo wiążąc koniec z końcem, gdy nieoczekiwanie w jej życiu pojawia się Draco. Chcąc spełnić życzenie ojca ma odnaleźć syna swego brata. Gdy odkrywa kim jest matka postanawia jej pomóc. Wkrótce okazuje się, że los ma dla kobiety jeszcze jedną brutalną niespodziankę.
  Czy mimo przeciwności losu dwojgu dorosłych ludzi uda się odnaleźć drogę do miłości?
  A może na miłość już jest za późno?
  Kobieta po przejściach i mężczyzna z doświadczeniem zapraszają na nową historię.
  Zapraszam serdecznie na ; www.pokochac-lotra.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 99. Martina jest szesnastoletnią czarownicą. Urodziła się we Włoszech, w małej miejscowości niedaleko Rzymu. Kilka lat później przeprowadziła się, do dziadków, do Londynu, ponieważ rodzice, którzy zarządzali wielką firmą nie byli w stanie się nią zajmować. List z Hogwartu dostała trzy lata wcześniej niż inni. Będąc w trzeciej klasie stało się coś strasznego, co spowodowało, że dziewczyna porzuciła naukę i wróciła do swoich rodziców do Włoch tłumacząc się tym, że to nie dla niej i nie daje rady. Martina opuszczając Hogwart nie porzuciła jednak magii i wciąż zgłębiała jej tajniki, aby w końcu powrócić i wykonać powierzone jej zadanie.
  Jaką tajemnicę skrywa? Czy kiedyś wyzna komuś prawdę?

  Serdecznie zapraszam! 🙂

  http://myownworld-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 100. SPAM!

  Tytuł: The Villborn Family
  Adres: the-villborn-family.blogspot.com
  Autorka: Aleksandra Lestrange
  Tematyka: Harry Potter -> Czasy huncwotów

  Opis: To lato było trudne dla Genevieve. Najpierw przeprowadziła się na całkiem inny kontynent. Londyn wydawał się jej całkiem obcy i dziwaczny, a Szkoła Magii i Czarodziejstwa Hogwart, do której miała zacząć uczęszczać od września, śmiertelnie nudna. To tego ta cała wojna z niejakim Voldemortem.
  Już pierwszego dnia przekonuje się, że Hogwart nie jest taki, za jaki go miała. Czwórka chłopców, znana również jako Huncwoci, od pierwszego dnia umila wszystkim życie, a Geneviev łamie wszelki Gryfońskie zasady mając przyjaciół wśród Ślizgonów.
  Z pozoru wszystko wydaje się piękne i ładne, ale czy nowi przyjaciele Genevieve pozostaną z nią, gdy dowiedzą się, jaki sekret skrywa rodzina Villborn?

  Serdecznie zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 101. Powstało nowe Stowarzyszenie dla waszych blogów!
  Możesz pomyśleć Ah, no tak! Znowu to samo...
  Bynajmniej!

  Oczywiście, możesz się spodziewać spisu opowiadań, które tworzysz. Nie mamy zamiaru z tego zrezygnować gdyż to wam i tak samo nam pomaga w inspiracjach. Sama często sięgam do takich rzeczy, jednak to nie wszystko!
  KONKURSY, które organizujemy z myślą o was.
  SZABLONY, które mamy zamiar tworzyć na wasze blogi, pod warunkiem, że będziecie chętni.
  NOWOŚCI, które pojawią się z czasem i mama nadzieję, że się spodobają wszystkim czytelnikom.

  Mam nadzieję, że w jakiś sposób Cię zachęciłam.
  Jeśli tak? Zapraszam serdecznie do odwiedzenia!
  http://ksiegozbior-hogwartu.blogspot.com/

  - - - - - - - - - - - - - - - - -

  Zapraszam również na mojego bloga z opowiadaniem.
  http://hogwarckie-opowiesci.blogspot.com/

  Hogwarckie Opowieści gromadzą w sobie wiele opowiadań, które powstaną z czasem. Na ten moment możesz przeczytać kolejny rozdział "Rudego Pamiętnika".

  "Gin powraca wraz ze swoją najlepszą przyjaciółką do Hogwartu by dokończyć ostatni rok nauki. Harry i Ron postanowili sobie odpuścić, więc nie mogła zranić matki w ten sposób. Do szkoły przyjeżdżają nowe osoby, z różnych stron świata i przy okazji rodzą się także nowe znajomości. Nie można zapomnieć również o tych starych, które nie dadzą o sobie za szybko zapomnieć. Draco Malfoy i Blaise Zabini koczują, obserwują i w wielu wypadkach burzą spokój rudowłosej. Jak przetrwa ten rok i czy pogodzi się z utratą brata? Te kilka miesięcy było dla niej bardzo ciężkie. Czy uda jej się pozbierać, a może ktoś jej w tym pomoże... Jesteście ciekawi, zapraszam."

  Zachęcam i zapraszam serdecznie!
  - Nath Powell

  OdpowiedzUsuń
 102. Grindelwald rośnie w siłę i terroryzuje Europę. Młody Albus Dumbledore, nowa nadzieja świata magii, ledwie przeżywa ich pierwsze starcie. Czarnoksiężnik wydaje się być niepokonany. Knuje w swojej twierdzy ukrytej w innym wymiarze, a nikt nie jest w stanie mu zagrozić. Zdesperowane Ministerstwo Magii decyduje się na ruch, którego nie próbowano od stuleci. Tworzy drużynę z najzdolniejszych magów na ziemi i wysyła przeciwko Grindelwaldowi. Zbieranina czarodziei z całego globu z Dumbledorem na czele ma przed sobą poważne zadanie, które wydaje się wręcz być samobójstwem. A każdy z nich ma swoje tajemnice, bo przecież zdobyć potęgę nie jest łatwo...

  W tym samym czasie Iris Lorens wraz z przyjaciółmi zaczynają ostatni rok nauki w Szkole Magii i Czarodziejstwa Ilvermorny. Niespodziewanie do równoległej klasy dołącza chłopak, którego nazwiska żaden z uczniów nie zna, a nauczyciele uparcie milczą. Ponadto nieznajomy nie przejawia najmniejszego talentu do magii, zupełnie jakby jej nie posiadał. Tylko dlaczego dyrektor go przyjął? Jaki cel ma chłopak o ciemnych niczym noc oczach, które skrywają wiele tajemnic? I dlaczego wszyscy nagle widzą dusze bliskich zmarłych?

  http://ad-maius-bonum.blogspot.com/
  Serdecznie zapraszam,
  Mentrix

  OdpowiedzUsuń
 103. Zaczęło się od zaginięcia babci. Potem powrócił ten sen. Wtedy wszystko się zmieniło.
  Opowiadanie fantasy osadzone w realiach polskich. Zapraszam!. Jaga  OdpowiedzUsuń
 104. „Nie jesteś zabójcą.”
  Co by było, gdyby Draco Malfoy na Wieży Astronomicznej zgodził się na propozycję Dumbledore’a i trafił pod opiekę Zakonu Feniksa? Czy ta decyzja go uratuje? Czy uda mu się pokonać klątwę śmierciożerczej przeszłości? Czy Zakon poradzi sobie bez swojego założyciela i w porę odkryje szpiega, który ukrywa się w jego szeregach? I wreszcie, czy Harry Potter pokona Tego, Którego Imienia Nie Wolno Wymawiać, skoro tym razem wszystko potoczyło się inaczej?
  Alternatywa siódmego tomu. Opowieść o wojnie. Opowieść o życiu, śmierci i miłości. Opowieść o tym, jak decyzja jednego nastolatka może zmienić bieg historii. Smocza opowieść.
  PS Nigdy nie łaskocz śpiącego smoka!

  http://smocza-opowiesc.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 105. Witaj! Zapraszam serdecznie do wzięcia udziału w wiosennym konkursie na www.rzeka-opowiesci.blogspot.com Napisz opowiadanie i wygraj dwie z siedmiu, różnych książek. Dodatkowo można zgarnąć niespodziankę i reklamę bloga. Wejdź na Rzekę Opowieści, aby dowiedzieć się szczegółów.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 106. Witaj ;) Mam nadzieję, że znajdziesz trochę czasu dla mojej twórczości.


  Wszyscy znamy opowiadania, w których Hermiona Granger okazuje się być córką Lorda Voldemorta, prawda?
  A co jeśli to nie Draco Malfoy zainteresuje się panną Riddle, a Teodor Nott?
  Jeśli spodziewasz się cudownej wielkiej miłości i Voldemorta, jako miłego tatusia, to ta historia nie jest dla ciebie. 

  Jeśli cię zaciekawiłam to, zapraszam na: our-destiny.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń